01732623698 - 09044470208

طراحی سایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کار شما و یکی از اصلی ترین موارد برای توسعه برند شما و جذب مشتریان در وسعت جهانی است به همین دلیل است که طراحی وب سایت شما اهمیّت بالایی دارد و برای رقابت با دیگران لازم است. تیم طراحی و توسعه نتلی (زیر مجموعه شرکت ارتباطات پیشگام نگاره هیرگان) با تجربه سالیان در زمینه طراحی سیستم های تحت وب و نرم افزاری به خوبی این موضوع را درک کرده و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها را دارد.

علاوه بر این پشتیبانی فنی بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری  از محصول ارائه شده که میتواند وبسایت، اپلیکیشن و یا فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط تیم نتلی باشد کی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان ما در جهت اطمینان، عدم نگرانی و گسترش کسب و کارشان بحساب می آید ، گروه طراحی سایت نتلی این اطمینان را به شما خواهد داد که با ارائه بهترین پشتیبانی و خدمات پس از فروشی سالانه از سرویس شما نگهداری و حمایت می کند. برای اطلاع از خدمات پشتیبانی طراحی سایت و سئو می توانید با کارشناسان فنی نتلی از طریق گفتگوی آنلاین ارتباط برقرار کرده و یا با شماره تلفن های درج شده  تماس بگیرید، علاوه بر این میتوانید با ثبت درخواست تماس و ارسال شماره تماس خود منتظر باشید تا در کمترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نتلی چه مزایایی نسبت به سایر شرکت ها طراحی سایت دارد؟

  • طراحی اصولی و چشم نواز و واکنشگرا
  • استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و رعایت استاندارد های جهانی
  • امکانات کامل و طراحی امکانات اختصاصی شما
  • آموزش و پشتیبانی بلند مدت
  • میزبانی در سرورهای ایرانی و تهیه پشتیبان در سرورهای اروپایی

گروه طراحی سایت نتلی با تیم مهندسی کاملا حرفه ای خدمات طراحی سایت (طراحی، برنامه نویسی، پشتیبانی و آموزش) و بهینه سازی سایت را براساس سلیقه مشتریان  و مختص کسب و کار شما ارائه می نماید. شرکت طراحی سایت نتلی با پشتوانه علم طراحی سایت و با توجه به الگوریتم های روز دنیا سعی می کند. بهترین سیستم های مدیریت محتوای دنیا را در طراحی سایت داینامیک با درنظر گرفتن استاندارد های طراحی سایت به مشتریان ارائه می نماید. طراحی سایت با اصول سئو از ویژگی های برتر خدمات این گروه می باشد. ارائه سیستم های مدیریت محتوای استاندارد عامل رضایت مشتریان نتلی است.

مراحل طراحی سایت اختصاصی:

  • طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازهای شما برای وبسایتتان، یک نقشه اولیه از صفحات وب سایت طراحی و به شما ارائه خواهد شد. یک طرح که ساختار صفحات و نحوه چیدمان آنها را مشخص می‌کند. و با توجه به نظرات شما میتواند تغییر و بهبود یابد.

  • طراحی گرافیکی

پس از تائید وایرفریم شما، تیم طراحی ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

  • پیاده سازی کدها

تیم توسعه و برنامه نویسی ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی و حرفه ای می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟