چاپ دیجیتال

digital printing

چاپ دیجیتال برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور – کاتالوگ – کارت ویزیت – کارت دعوت ، نمونه گیری چاپ برای کتاب و دیگر موارد را دارد. مجموعه چاپ دیجیتال مدرن با استفاده از بروزترین دستگاهای چاپ و سری صنعتی دستگاههای دیجیتال بهترین کیفیت را در این موارد ارائه می کند.

احتمالاً شما هم این روزها زیاد در مورد واژه دیجیتال شنیده‌اید! ساعت دیجیتال، ماشین حساب دیجیتال، کسب‌وکار دیجیتال، ترازو دیجیتال، تلویزیون دیجیتال و حتی چاپ دیجیتال! تعجب کردید؟ چاپ هم دیجیتالی دارد! در دنیایی که همه چیز دیجیتالی شده و یا به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود، جای تعجب نیست که چاپ دیجیتالی هم وجود داشته باشد!

اگر سنتان بالای ۲۵ یا ۳۰ سال باشد، احتمالاً یادتان می‌آید که در گذشته‌های نه چندان دور برای چاپ یک بنر یا پوستر چقدر مکافات داشتیم در حدی که بزرگ کردن تصویر و چاپ روی یک کاغذ با کیفیت مناسب امکان‌پذیر نبود!

این روزها که چاپ تیراژ کم باکیفیت بر سر زبان‌ها افتاده و همه به دنبال این نوع چاپ هستند، باعث شده که خدمات در این حوزه و زمینه گسترده شوند. شما اگر از خدمات باکیفیت در این حوزه بهره‌مند شوید، احتمالاً هیچ نگرانی از بابت بخش مصور کمپین‌های تبلیغاتی خود نخواهید داشت.

همین حالا چاپ دیجیتال خود را شروع کنید!

برای اینکه از رقبای خود عقب نمانید هرچه سریع‌تر با چاپ دیجیتال اصولی و حرفه ای کسب و کار خود را متمایز کنید.

یک تیم چاپ دیجیتال قوی همیشه کنار شماست.

نتلی با مجموعه‌ای گسترده و متنوع از کسب و کارهای ایرانی همکاری دارد، اگر نیاز به خدمات چاپ دیجیتال دارید به ما بپیوندید.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات چاپ دیجیتال نتلی

نیاز به راهنمایی بیشتر درباره چاپ دیجیتال دارید؟

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات چاپ دیجیتال با ما تماس بگیرید. شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ تا ۲۰

  • ۰۱۷۳۲۳۲۳۸۲۴
  • ۰۹۰۴۴۴۷۰۲۰۸